ul. Józefa Piłsudskiego 11A, 14-400 Pasłęk

Terminy indywidualnych szkoleń dla X grupy szkoleniowej

Spotkania w ramach projektu “Masz pomysł – masz firmę V”

Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych i rękawiczek.

Więcej informacji dla w/w osób zostanie przekazanych telefonicznie przez personel projektu.

Miejsce realizacji usługi: Hotel Sowa, Al. Grunwaldzka 49, 82-300 Elbląg

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-14 118/K/P/10.3 10:00-12:15
2 2021-06-14 120/K/P/10.3 12:25-14:40
3 2021-06-14 118/M/P/10.3 14:50-16:20
4 2021-06-14 114/K/P/10.3 16:30-18:00

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-15 119/M/P/10.3 08:00-10:15
2 2021-06-15 118/K/P/10.3 10:25-12:40
3 2021-06-15 122/M/P/10.3 12:50-14:20
4 2021-06-15 124/M/P/10.3 14:30-16:00

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-16 124/M/P/10.3 08:00-10:15
2 2021-06-16 122/M/P/10.3 10:25-12:40
3 2021-06-16 126/M/P/10.3 12:50-14:20
4 2021-06-16 114/K/P/10.3 14:30-16:00

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-17 126/M/P/10.3 10:00-12:15
2 2021-06-17 120/K/P/10.3 12:25-14:40
3 2021-06-17 119/M/P/10.3 14:50-16:20
4 2021-06-17 128/M/P/10.3 16:30-18:00

Trener 2: Grzegorz Augustyniak

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-17 113/K/P/10.3 10:00-12:15
2 2021-06-17 123/M/P/10.3 12:25-14:40
3 2021-06-17 129/M/P/10.3 14:50-16:20
4 2021-06-17 118/M/P/10.3 16:30-18:00

Trener 3: Marcin Śmigielski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-17 119/K/P/10.3 10:00-12:15
2 2021-06-17 82/M/P/10.3 12:25-14:40
3 2021-06-17 125/M/P/10.3 14:50-16:20
4 2021-06-17 121/M/P/10.3 16:30-18:00

 

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-18 126/M/P/10.3 08:00-10:15
2 2021-06-18 122/M/P/10.3 10:25-12:40
3 2021-06-18 114/K/P/10.3 12:50-14:20
4 2021-06-18 117/K/P/10.3 14:30-16:00

Trener 2: Grzegorz Augustyniak

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-18 129/M/P/10.3 08:00-09:30
2 2021-06-18 129/M/P/10.3 09:40-11:10
3 2021-06-18 113/K/P/10.3 11:20-13:35
4 2021-06-18 123/M/P/10.3 13:45-16:00

Trener 3: Marcin Śmigielski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-18 125/M/P/10.3 08:00-09:30
2 2021-06-18 125/M/P/10.3 09:40-11:10
3 2021-06-18 82/M/P/10.3 11:20-13:35
4 2021-06-18 119/K/P/10.3 13:45-16:00

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-19 119/M/P/10.3 08:00-10:15
2 2021-06-19 128/M/P/10.3 10:25-12:40
3 2021-06-19 117/K/P/10.3 12:50-14:20
4 2021-06-19 114/K/P/10.3 14:30-16:00

Trener 2: Grzegorz Augustyniak

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-19 129/M/P/10.3 08:00-09:30
2 2021-06-19 113/K/P/10.3 09:40-11:10
3 2021-06-19 118/M/P/10.3 11:20-12:50
4 2021-06-19 118/M/P/10.3 13:00-14:30
5 2021-06-19 123/M/P/10.3 14:40-16:10

Trener 3: Marcin Śmigielski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-19 125/M/P/10.3 08:00-09:30
2 2021-06-19 82/M/P/10.3 09:40-11:10
3 2021-06-19 121/M/P/10.3 11:20-12:50
4 2021-06-19 121/M/P/10.3 13:00-14:30
5 2021-06-19 119/K/P/10.3 14:40-16:10

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-24 124/M/P/10.3 10:00-12:15
2 2021-06-24 128/M/P/10.3 12:25-14:40
3 2021-06-24 120/K/P/10.3 14:50-16:20
4 2021-06-24 117/K/P/10.3 16:30-18:00

Trener 1: Grzegorz Świderski

L.P. Data indywidualnego szkolenia Numer ewidencyjny uczestnika projektu Od godziny                                                           do godziny
1 2021-06-25 118/K/P/10.3 08:00-09:30
2 2021-06-25 117/K/P/10.3 09:40-11:10
3 2021-06-25 121/M/P/10.3 11:20-12:50

 

Skip to content